páternostery

půdou i sklepem projedete bez nebezpečí
jméno
email
homepage

Ochrana proti spamu. Kolik je pětkrát tři?

HTML zakázáno, odkazy začínají http:// a končí mezerou!
jiri 23:18 25.5.2007
pěkný web,
koukni se do dejvic na strojní fakultu - je tu zrekonstruovaný páternoster
MiG @ HP 23:15 23.5.2007
Skvělý web, jen bych doplnil nějaký nákres vysvětlující princip "otáčení" kabinek tak, aby jej pochopili i nechápající...
MiG
odpověď15:25 20.9.2007
Doporučuju podívat se na video ze strojovny paláce Ymca. Tam je to myslím docela vysvětleno :-).
22:55 23.4.2007
Statutární město Plzeň - Oddělení odpadového hospodářství a energetiky, Plzeň-Jižní Předměstí, Škroupova 1900/5

zde byl páter noster ještě předloni funkční, jestli jej nezrušili je tam dodnes

Ahoj Gustav
Martin @ 12:38 26.2.2007
pater-noster je ve funkcionalistické budově Pošty u brněnského hlavního nádraží. Ale stojí a chtěli ho zastavit definitivně anebo přebudovat.
ondrej HP 23:02 13.2.2007
na fakulte strojni cvut v dejvicich nyni prochazi paternoster rekonstrukci.

patery rulez!!! :-)
Tita @ 12:08 10.2.2007
Tak teď jsem zjístil,že budovu v jámě 5 zde již máte, ale tento v seznamu není....
Tita @ 11:48 10.2.2007
Další páternoster se schovává v zákulisí divadla Abc,ke kterému je přístup z ulice V Jámě č.5 Sám jsem se s ním při účinkování v divadle svezl, myslím,že by nemusel být takový problém se k němu dostat, pan vrátný by mohl být ochotný, jelikož se výtah nachází téměř hned za vchodem a asi to ani nebude prostor divadla. Přeji hodně zmapovaných páternosterů,

Tita
Martin 2:24 6.1.2007
Je to tu SUPER,pracuji v Č.rozhlase a jezdím tedy i páterem.Za několik let,co zde pracuji mě velmi mrzí,že se kabiny velmi ničí-různými klikiháky,lepením samolepek,krádežemi destiček s číslem a upozornění-půdou a sklepem nebo zákazy.Je tedy vidět,jak si někdo neváží této nádherné památky.Slyšel jsem,že má být do r.2008 zrušen,byla by to škoda,kdyby se tak stalo.

Zdraví Martin
Martin Holub @ 12:01 5.12.2006
ahoj, tento web je bomba, já pracuji jako projektant výtahů a plošin a všelijakých jiných zdvihátek a paternostery jsou podle mně sqvělé vynálezy. Takže se přikláním k myšlence vytvořit web, kde by byly fotky, videa a popisy jednotlivých paternosteru v ČR a třeba i jinde ( jestli jinde vůbec jsou :-)) )
Jsem ochoten nafotit a zdokumentovat paternostery na Ostravsku a posílat to na web.
mnoho zdrau, Martin.
tereza 8:22 5.12.2006
aha, tak jsem se divala spatne, je to Peckuv palac:)tak se omlouvam
tereza 8:16 5.12.2006
uplne nahodou jsem narazila na tyto stranky a je to opravdu zajimave. POkud se dobre divam, nenasla jsem v seznamu paternoster, ktery je v budove ministerstva prumyslu a obchodu v ulici Politických vězňů 20. Jela jsem jim asi pred pul rokem, kdyz jsem tam byla na pracovnim pohovoru. Jinak ten v budove Mestskeho soudu ve Slezske by se taky dal nafotit, je tam normalne pristup.
Nick @ 0:26 28.11.2006
Hi
I'm sorry I can't understand your text, but your images have been really useful. I study architecture in London and am putting a paternoster lift into my design. Looks like you have many more paternosters than we have in London. Thanks very much, Nick
odpověď16:12 30.11.2006
Thank you too. :-)
dAN 18:49 12.11.2006
Velice fundovana paternosteristika. Rešpekt, kolego!
Sissi @ 15:15 10.11.2006
Ahoj! Je to skvělé něco se dozvědět o této pozoruhodné technické vychytávce! Studuji na PrF UK a moc mě mrzí, že místní páternoster není v provozu... :-( snad se jednou dočkáme...
Michal @ 13:27 19.10.2006
Paternoster v budově VUT Brno FSI, před lety tam ještě byl, ale v současné době nemám info, mohu ale nechat zjistit a nafotit
Jan Podaný @ HP 9:04 18.10.2006
Zdravím Tě, Davide!

Tak vidím, že trošilinku chybí aktualizace, chápu, že těch PN není tolik, ale kdyby se přidaly další fotky a videa, bylo by fajn. Jsem zastáncem, že na takovémto webu je jednodušší grafika a míň vychytávek předností. Je to hlavně (pro mne) o obsahu.
David Kabele - administrátor @ HP 22:14 15.10.2006
Ještě přidám onu e-mailovou zprávu. Žádný komentář dělat nebudu, omluvu jsem nicméně přijal.

Zdravím.
Přejdu rovnou k věci, tj. k vysvětlení (a k omluvě). Jak jste si i vy
všiml, jistý "Aleš" spamuje po různých návštěvních knihách, mezi něž
patří i ta Vaše, a z 99% případů nechává vzkaz "Velmi povedený web!" a
- především :) - odkaz na svůj web. Vzhledem k tomu, že tohoto člověka
znám, chtěl jsem si z něj udělat legraci a proto jsem na některá fóra,
kam "přispěl", napsal příspěvek opačný - ono "Velmi nepovedený web".
Nebylo to vůči Vašemu webu nic osobního, ani jsem nevěděl, o čem je.
To by byla první část. Za další komentářové výpady se omlouvám též, i
když už nejsou moje práce, ale pravděpodobně jsou odeslané ze stejné
IP adresy, jako komentář můj. Mám bratra, který se občas z nudy snaží
parodovat Radka Hulána, a když náhodou uviděl Vaši guestbook, začal se
za mě vydávat a dělat mi ostudu svými stupidními urážkami. Těžko se to
vysvětluje, ale v kostce asi takhle. Takže, prosím, příjměte mou
omluvu! Díky.
Hezký večer!
Hosti @ HP 21:13 15.10.2006
Zdravím! Omlouvám se všem čtenářům tohoto fóra za předchozí urážlivé a out-topic příspěvky, které byly podepsány mým jménem; nepsal jsem je já. Autorovi webu jsem se už omluvil e-mailem, činím tak tedy i veřejně :)
Vít Meloun (Hosti) @ HP 17:46 8.10.2006
Aha, právě jsem přišel na jednu z výborných vlastností tohoto webu - po odeslání příspěvku a následném obnovení stránky (stisknutí F5) se příspěvek přidá znovu. Tedy alespoň v mé Opeře. Jelikož jsem o tomto originálním vylepšováku neměl tušení, jsou tu některé mé komentáře vícekrát, za což se tímto omlouvám; neměl jsem v plánu toto fórum "tapetovat".
Vít Meloun (Hosti) @ HP 17:24 8.10.2006
Přátelé, doporučuji pozorněji číst (případně tuto schopnost zdokonalit) - web meloun.ezin.cz je prezentace mého otce, nikoliv moje ;). Aby to pochopili ti méně bystří z vás, dodám, že sekce "Reference" tedy není seznamem internetových stránek, které jsem napsal já, ale seznamem internetových stránek firem, ve kterých můj otec učí/učil. Nevím, jak to napsat jednodušeji; myslím si, že člověk s IQ>90 (čti "člověk s í kvé větším než 90") souvětí "Dobrý den, vítejte na webové stránce Jířího Melouna, soukromého učitele a příležitostného překladatele angličtiny" nepochopí jako uvítací text stránky webdesignera.
K poznámce od "nekdo": pane nekdo, pokud si prostuduji formu Vašeho příspěvku, nutně musím dojít k závěru, že jste buď dislektik, nebo pologramotný idiot. A to nemluvím o obsahu ;). Je diskutabilní, kdo by se měl stydět :)
Pro webmastera: skutečně netuším, co považujete za pokus o kontakt. Jestli jste se pokoušel mě kontaktovat pomocí kouřových signálů, pak Vás zklamu - na oblohu celý den nekoukám. Zato e-mail kontroluji pravidelně, takže bych v případě zájmu doporučil tuto cestu.
archii.cz | CMS timqui.net | © 2005-2008 David Kabele